Szkoła Podstawowa

 

            Dnia 27.03. - dosłownie przez Wielkanocą – w naszej szkole miało miejsce ciepłe i miłe spotkanie dyrekcji, nauczycieli i uczniów.

            Okazją były zbliżające się święta, ale też wręczenie uczniom nagród, dyplomów i pucharów za udział i sukcesy w różnorakich zawodach i konkursach. Dużym zainteresowaniem cieszył się rodzinny konkurs na wielkanocny stroik. Dzieci przyniosły ciekawe wielkanocne stroiki i kompozycje związane ze świętami Zmartwychwstania Pańskiego i otrzymały za to wspaniałe nagrody. Duże zainteresowanie wzbudziły też puchary zdobyte w Konkursie Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły. Prym w zawodach wiedli chłopcy z klasy V i VI. Ciekawostką okazały się też zawody w skakaniu na skakance. Wręczone dyplomy podkreśliły znaczenie tych „wyskokowych” zawodów.

            Po wręczeniu nagród i przekazanych gratulacjach dyrektor szkoły p. Ewa Brodziak podziękowała wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy brali udział w Misterium Męki Pańskiej oraz złożyła całej szkolnej społeczności życzenia zdrowych, spokojnych, rodzinnych i błogosławionych świąt Wielkanocy. 

Anna Belczarz

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych 
im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza