Szkoła Podstawowa

          W dniach 20 i 21 lutego 2024 r. w hali sportowej w Soli odbyły się powiatowe zawody sportowe w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach wzięły udział najlepsze zespoły  powiatu biłgorajskiego.

          Nasi uczniowie, pomimo że nie odnieśli zwycięstwa, grali wyrównane mecze, przegrywając niewielką różnicą punktów w setach. Dziewczęta i chłopcy zajęli piąte miejsca. Jak na możliwości naszych drużyn, które nie mogły skorzystać z sali gimnastycznej od początku grudnia, to ogromny sukces.
Reprezentacje naszej szkoły:

- skład dziewcząt kiss
1. Glina Julia  (kapitan)
2. Bury Hanna
3. Kukiełka Natalia
4. Mamcarz Anna
5. Wojciechowska Wiktoria
6. Wujec Laura

- skład chłopców smile
1. Róg Paweł (kapitan)
2. Bielak Szymon
3. Furmanek Jakub
4. Marzec Kamil
5. Marzec Szymon
6. Mich Mateusz

Gratulacje!!!

opiekun drużyn: p. Ryszard Skrzypa

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych 
im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza