Przedszkole

Jak wygląda aparat kłujaco-ssący komara w powiększeniu a jak pantofelek? Czy krew możemy zobaczyć w powiększeniu 400-krotnym?  Na takie i inne pytania przedszkolaki szukały odpowiedzi wraz z p. Ewą Misztal, nauczycielką biologii,  podczas zajęć mikroskopowania w przedszkolu. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały preparaty pod mikroskopem, choć sama technika patrzenia przez okular to trudna sztuka.  Było super! Ciekawe, co nasze Panie wymyślą następnym razem i czego pasjonującego dowiedzą się nasze dzieciaki.


 

 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych 
im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza