Przedszkole
O tych najpiękniejszych, rodzinnych świętach nie sposób zapomnieć. Z powodu zachorowań i niskiej frekwencji w styczniu nie zapraszaliśmy do przedszkola babć i dziadków naszych przedszkolaków. Za to po feriach zimowych nauczycielki nagrały występy dzieci z każdej grupy wiekowej dedykowane babciom i dziadkom, które  udostępnione zostały na szkolnym Facebooku. Na część artystyczną złożyły się życzenia, wiersze, piosenki oraz zabawy taneczne. Dzieci wykonały dla swych babć i dziadziów laurki i serduszka ze zdjęciem oraz pudełka na biżuterię i drobiazgi. Niektórzy otrzymali również gipsowe serduszka i świeczniki.
 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych 
im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza