Przedszkole
11.01.2023 r. Średniaki i starszaki pojechały autobusem do Biłgoraja na spektakl pt. "Czerwony Kapturek". Dzieci poznały nowe formy teatralne, doskonaliły umiejętność właściwego zachowywania się na przedstawieniu, oraz umiejętność mówienia "nie" w sytuacjach budzących zagrożenie. Niepowtarzalna autorska muzyka, barwna, ruchoma scenografia, fantazyjne kolorowe kostiumy, lalki oraz maski kształtowały u przedszkolaków głęboką wrażliwość muzyczną i estetyczną.
Dzieci i Panie spędziły na spektaklu niezapomniane chwile.
 
                                                                                                                     Urszula Kwiecińska

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych 
im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza