Przedszkole

21 października do przedszkola przybył ratownik medyczny p. Ryszard Skiba – pracownik Zespołu Ratownictwa Medycznego – punkt wyjazdowy we Frampolu. Dzieci z dużą uwagą obserwowały, w jaki sposób należy udzielić potrzebującemu pierwszej pomocy, opatrzeć ranę, pomóc osobie, która się zakrztusiła. Same z niewielką pomocą wykonywały ww. czynności.

Ponadto pan ratownik opowiedział o swojej trudnej i odpowiedzialnej pracy.

 


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych 
im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza