Przedszkole

Od kilku lat w naszym przedszkolu wdrażana jest innowacja pt: ,,W naszym ogródeczku’’. Jesienią podziwialiśmy posadzone wiosną warzywa i owoce. Pomimo wakacyjnej suszy urosły  buraczki, groch, pomidory, kapusta, maliny, koper. Przedszkolaki z dużym zapałem i radością wyrywały wyhodowane warzywa. Podczas zajęć poznaliśmy: walory odżywcze naszych plonów, wykonaliśmy śmieszne ludziki, robiliśmy stempelki, sałatkę warzywną, gotowaliśmy zupę warzywną. Pozostałe  warzywa zanieśliśmy do szkolnej kuchni.

Praca w naszym ogródku bardzo nasz cieszy i będzie kontynuowana  w kolejnych latach.

 

 


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych 
im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza