Przedszkole

       

We wrześniu, w każdej grupie wiekowej, wdrażane są treści dotyczące bezpieczeństwa. Na zajęciach plastyczno-technicznych dzieci wykonywały znaki drogowe, przejście dla pieszych, sygnalizatory świetlne oraz policjanta. Oglądały filmy edukacyjne, nie zabrakło zabaw ruchowych oraz wycieczki, podczas której nauczyły się zasad prawidłowego przechodzenia przez pasy.

       Ponadto  przedszkole po raz kolejny bierze udział w całorocznej ogólnopolskiej akcji ,,Dzieci  uczą rodziców’’. Polega ona na tym, by przedszkolaki dzieliły się z  domownikami wiedzą nt. bezpieczeństwa  zdobytą dzięki filmom edukacyjny i  kartom pracy. 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych 
im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza