Przedszkole

1 września o o godz. 10.00 oficjalnie i rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w przedszkolu. Pani dyrektor Danuta Mazur powitała wszystkie dzieci, pracowników i licznie zgromadzonych rodziców. Nowy rok to zawsze nowe twarze, nowe wyzwania, nowe radości, sukcesy, ale też problemy, trudności, czasem porażki. Pani dyrektor wyraziła przekonanie , ze wspólnie podołamy wszystkiemu i życzyła, by wszystkie dzieci szybko zaaklimatyzowały się w przedszkolu, polubiły je i chętnie tu przychodziły. Rodzicom życzyła cierpliwości i wyrozumiałości.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych 
im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza