Szkoła Podstawowa

 

               4 czerwca wszyscy uczniowie klasy I wzięli udział w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego zorganizowanym przez p. Anetę Zalewę. Dzieci zmagały się z zadaniami dotyczącymi poznanego słownictwa oraz struktur gramatycznych z zakresu całego roku szkolnego.

Maksymalnie można było uzyskać 24 punkty. Wyniki większości uczestników konkursu były zbliżone, co świadczy o wysokim poziomie uczniów. Spośród 12 pierwszoklasistów najlepsi okazali się: Amelia Łubiarz oraz Mateusz Chmura, którzy nie popełnili ani jednego błędu i ex aequo uplasowali się na I miejscu. Gabriela Radomska zajęła II miejsce, zaś Marcelina Marzec, Emilia Kukiełka i Michalina Łuczak zdobyły III lokatę. Gratulacje! Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne nagrody ufundowane przez p. Anetę Zalewę.

Aneta Zalewa

 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych 
im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza