Szkoła Podstawowa

 

            W dniach 6-7 czerwca br. uczniowie z klas V, VI, VIIab i VIII pod opieką p. Pauliny Kęckiej, p. Anny Belczarz, p. Aliny Karp, p. Krzysztofa Pułapy i p. Ryszarda Skrzypy wybrali się na 2-dniową wycieczkę do Zakopanego i Zatoru.

            Pierwszego dnia wszyscy pomaszerowali na Morskie Oko, które gościnnie przyjmuje zmęczonych wędrówką turystów, roztaczając wspaniałe widoki m.in. na Mięguszowieckie Szczyty i Rysy. Dużym zaskoczeniem dla uczniów był śnieg leżący tu i ówdzie w żlebach i załomach skalnych. Następnego zaś dnia wszyscy udali się do Energylandii, aby wybawić się na różnych  obiektach w parku rozrywki.

            Zmęczeni, ale zadowoleni z wycieczkowych atrakcji uczniowie wraz z opiekunami wrócili  do domu, gdzie zawsze jest...najlepiej.

Anna Belczarz

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych 
im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza