Szkoła Podstawowa

          Za nami XXXIII edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur 2024”.  Z naszej szkoły wzięło w nim udział 39 uczniów z klas II-VIII.
Czas na przedstawienie zwycięzców, oto oni:
Kategoria BENIAMIN
 – Jakub Chmura z  kl. VIwynik bardzo dobry opiekun R. Skrzypa
- Kategoria KADET
- Natalia Kukiełka, Szymon Marzec i Dawid Harkot z klasy VIII - wyróżnieniaopiekun R. Skrzypa

           Konkurs Matematyczny „Kangur” to coroczna międzynarodowa olimpiada matematyczna, organizowana w wielu krajach na całym świecie, w tym również w Polsce. Konkurs ten ma na celu promowanie matematyki wśród uczniów szkół podstawowych i średnich oraz rozwijanie umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów matematycznych. Uczestnicy konkursu rozwiązują zestaw zadań matematycznych o różnym stopniu trudności, a wyniki są następnie oceniane, nagradzane i publikowane. Konkurs ten cieszy się dużą popularnością wśród uczniów i nauczycieli matematyki ze względu na swoją atrakcyjną formę oraz możliwość rywalizacji na różnych poziomach zaawansowania matematycznego.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!!!

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych 
im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza