Szkoła Podstawowa

         

          Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny to już od lat tradycyjny czas tzw. "dni otwartych" w szkołach średnich. Nasi ósmoklasiści skorzystali z tej oferty i odwiedzili: I LO im. ONZ, Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej oraz Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.

Uczniowie i nauczyciele odwiedzanych szkół w ciekawy sposób zaprezentowali swoje placówki, zachęcali do podjęcia w nich nauki, pokazując ich dobre strony i bogatą ofertę edukacyjną. Nasi ósmoklasiści mają w tym roku wiele trudnych zadań - ukończenie szkoły z dobrymi wynikami, jak najlepsze zdanie egzaminów, wybór szkoły ponadpodstawowej. Trzeba mieć nadzieję, że dni otwarte pomogły choć trochę w dokonaniu najtrafniejszych edukacyjnych wyborów.

Na zakończenie, jak zwykle, pizza i inne przysmaki! Opiekę sprawowali p. E.Brodziak i p. R.Skrzypa.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych 
im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza