Szkoła Podstawowa

20 marca 2024 r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju odbyła XXIII edycja Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Żółty Orzech”. Wzięło w nim udział 36 uczniów szkół podstawowych i szkół średnich, wśród nich – Natalka Kukiełka z kl. VIII

Co roku unikalny tekst odnosi się  zawsze do tradycji, historii, kultury, przyrody czy tożsamości Ziemi Biłgorajskiej i najbliższego regionu. Tematem tegorocznego dyktanda był biłgorajski targ, jego historia, zwyczaje z nim związane oraz znaczenie dla lokalnej społeczności. Natalia udowodniła, że ortografia jej nie straszna. W kategorii szkół podstawowych zajęła 3. miejsce.

Ortografia j. polskiego nie jest łatwa, więc tym bardziej gratulujemy!

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych 
im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza