Szkoła Podstawowa

                19 lutego nasze siatkarki i siatkarze uczestniczyli w międzygminnych zawodach sportowych w Aleksandrowie. Po bardzo wyrównanych i zaciętych meczach nasze dziewczyny z klasy ósmej zajęły pierwsze miejsce, a chłopcy drugie.

          Dzięki tym wspaniałym wynikom dziewczęta i chłopcy wywalczyli sobie prawo występów na zawodach powiatowych w Soli. Nasze „złotka” będą rozgrywać swoje mecze we wtorek 20.02.2024 r., a chłopcy dzień później w środę 21 lutego.

          Trzymamy kciuki za dobre występy naszych „złotek” i „sreberek”!!!

opiekun drużyn Ryszard Skrzypa

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych 
im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza