Szkoła Podstawowa

           

Mimo że w powietrzu czuć jakby przedwiosenne podmuchy, 22 uczniów z klasy VIIab wraz z p. Anną Belczarz i p. Krzysztofem Pułapą wybrało się na lodowisko.

            MOSiR Aqua Lublin przyjął nas niezwykle gościnnie i ‘lodowato’, ale o tę ‘lodowatość’ właśnie nam chodziło. Gładziutka tafla lodowiska, łyżwy, kaski i pingwinki długo nie musiały nikogo zachęcać do aktywnego odpoczynku.  Uczniowie z przyjemnością oddawali się lodowym tańcom i biegom. Ci, którzy nie czuli się zbyt pewnie, skorzystali z niezastąpionej opieki pomocnika – pingwinka. Czas jazdy minął bardzo szybko i wesoło. Nawet drobne upadki i potknięcia nie zniechęcały do ślizgów po lodowisku. Po prawie półtoragodzinnych harcach na łyżwach wszyscy udali się na zasłużoną przekąskę do lubelskiej kawiarni.

            Zmęczeni, ale w doskonałym nastroju wróciliśmy do domu.

Anna Belczarz

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych 
im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza