Szkoła Podstawowa

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej —  Prywatne Szkoły im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Miło nam poinformować, że  nasi uczniowie z kl. VIII zakwalifikowali się do drugiego etapu kuratoryjnych konkursów przedmiotowych. Są to: Natalia Kukiełka z języka polskiego i matematyki, Dawid Harkot z matematyki i geografii oraz Marlena Godzisz z języka angielskiego. Wkrótce zmagania na etapie rejonowym. Gratulujemy i trzymamy kciuki! Powodzenia!


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza