
W Aleksandrowie odbyły się zawody międzygminne w piłkę nożną w dwóch kategoriach wiekowych: Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas IV -VI oraz z klas VII - VIII. Obie drużyny zajęły II miejsce.
Krzysztof Pułapa



