Z okazji Dnia Ziemi 2026 obchody w naszej szkole rozpoczęliśmy od rozstrzygnięcia konkursu dla klas 4–6 pt. „Kartka z życzeniami dla Ziemi”.
Nasza szkoła przyłączyła się również do akcji Roztoczańskiego Parku Narodowego „Mały może więcej, czyli przyroda w Twoich rękach”. W ramach tej kampanii uczniowie klas- piątych, szóstej i ósmej posprzątali okolicę szkoły.
To ważne, aby na co dzień pamiętać o naszej planecie. Wyjątkowej planecie.
Ewa Misztal



