
Dołączyliśmy do akcji - "Misja 112 – jeden numer, tysiąc szans” z inicjatywy delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie i Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.
Nie zwalniając tempa realizację akcji w naszej szkole rozpoczęliśmy już w piątek u najmłodszych!
Z super przedszkolakami utrwaliliśmy -
- numery alarmowe,
- jak prawidłowo zgłaszać konkretne zdarzenie i współpracować z operatorem numerów alarmowych,
- pozycję boczną bezpieczną.
Dziękujemy serdecznie uczennicom klasy 8 za rzetelne przekazanie wiedzy i zajęcia praktyczne.
Ewa Misztal



