
Tradycją w naszej szkole jest marcowy Tydzień Zdrowia. W tym roku odbył się w dniach 16- 20 marca.
Nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach dotyczących- zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, bezpieczeństwa na drodze, pierwszej pomocy, zdrowia psychicznego, logicznego myślenia. Odbył się również Dzień Mózgu, Dzień Wody, mecz charytatywny w piłkę siatkową oraz Pokaz Talentów.
Dziękujemy za zaangażowanie, radość i uśmiech. To wszystko dla zdrowia i zdrowych relacji.
Do zobaczenia za rok!
Ewa Misztal



