Szkoła Podstawowa

Ufff, I półrocze dobiegło końca. Nasi uczniowie zaczynają ferie. Ale wcześniej - 14 stycznia w szkole odbyła się zabawa choinkowa. Trwała od rana do późnego wieczora!

            Najpierw zaczęły się bawić najmłodsze dzieci – z przedszkola. W tańcach i pląsach towarzyszyli im rodzice i nauczyciele. Poczęstunek w postaci kanapek i ciastek wszystkich zachęcał do wzmocnienia sił i stawiania kolejnych tanecznych kroków i podskoków. A o 16.00 zabawę choinkową zaczęli uczniowie szkoły podstawowej. Sala gimnastyczna tym razem nie przypominała samej siebie, bo wyglądała jak najprawdziwsza sala balowa. Uczniów - oprócz dekoracji – na salę przyciągała też muzyka. Na początku taneczne zrywy były nieśmiałe, jakby zapomniane przez czas pandemii, ale stopniowo dzieci coraz bardziej się rozkręcały, tańczyły śmielej i śmielej. Kto osłabł, udawał się do sali, gdzie zmęczone tańcem ciało posilał poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców, którzy przybyli licznie do szkoły na zabawę choinkową po 3-letniej przerwie pandemicznej. Dziękujemy rodzicom za obecność na tej szkolnej imprezie oraz za pełnione dyżury.

            A teraz – ferie, odpoczynek, wysypianie się, wyjazdy na zimowiska lub do dziadków. Niektórzy zostaną w domu, bo w domu też można wspaniale wypocząć! Niech wszyscy pamiętają o bezpieczeństwie podczas zimowego wypoczynku.

                                                                                                                                                  Anna Belczarz


 


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza