Szkoła Podstawowa

Sukcesy | Szkoła Podstawowa nr 34 im. Adama Mickiewicza w Kielcach

7 listopada 16 uczniów naszej szkoły wzięło udział w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym z języka angielskiego. Była to jesienna edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Lingua Plus. Do konkursu przystąpili uczniowie kl. IV-VIII.

Najlepiej z zadaniami poradzili sobie: Tymon Smoleń (kl. VI a), który zdobył tytuł Laureata I stopnia z wyróżnieniem za zdobycie maksymalnej liczby 100 punktów. Laureatem IV stopnia został Dawid Szwedo z klasy V, zaś Lena Kurant i Martyna Smyl z klasy IV uzyskały tytuł Laureata V stopnia.

Podziękowania dla wszystkich uczestników oraz gratulacje dla laureatów i nauczycielek języka angielskiegop. Pauliny Kęckiej i p. Anety Zalewy. Koordynatorem konkursu była p. Aneta Zalewa.


                                                                                  

 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza