Szkoła Podstawowa

21.12.2022 klasa 7 pod opieką p. Doroty Tutki i p. Ryszarda Skrzypy wybrała się na wycieczkę do Zamościa. Pierwszą zaplanowaną atrakcją na ten dzień był film „Avatar – istota wody” w kinie „Stylowy”. Po ponad trzygodzinnym seansie, pełni wrażeń uczniowie mieli okazję rozprostować nogi i zaczerpnąć świeżego powietrza na lodowisku. Na sam koniec czekała na nich gorąca pizza w lokalnej restauracji. Zmęczeni, ale szczęśliwi po całym dniu aktywności wszyscy bezpiecznie wrócili do szkoły.

                                                                                                                                                                                                                       Ryszard Skrzypa


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza