Szkoła Podstawowa

Uczniowie klasy VIII uczestniczyli w warsztatach ”Uzależnienie a współuzależnienie”. Była to psychoedukacyjna rozmowa z młodymi ludźmi o mechanizmach współuzależnienia, fenomenie „elephant in the room” - problemie, o którym wszyscy wiedzą, że istnieje, ale o którym niechętnie się mówi, trudnych emocjach takich jak wstyd, strach, smutek, sposobach na radzenie sobie z nimi, o tym, gdzie szukać pomocy i wsparcia. Warsztaty prowadziła Joanna Fabicka -  pisarka, scenarzystka, mediatorka  rodzinna i terapeutka. Prowadzi ona  spotkania z elementami psychoedukacji przeciwuzależnieniowej.

Spotkania odbyły się w ramach projektu realizowanego przez Gminę Tereszpol dofinansowanego ze środków rezerwy celowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem Bezpieczniej".

 


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza