Szkoła Podstawowa

13 listopada o godzinie 14.00 na parkingu szkolnym pojawił się Karol Kręt i jego samochód wyścigowy. Najbardziej zainteresowani młodym rajdowcem byli chłopcy i ich tatusiowie. Karol jest zawodnikiem Porsche Sports Cup Deutschland i odnosi wielkie sukcesy.

Ostatnia rywalizacja w Porsche Sports Cup Deutschland zakończyła się sukcesem polskiego kierowcy z Akademii ORLEN Team. W finałowej rundzie na Hockenheimring Karol Kręt dwukrotnie stanął na podium, dzięki czemu utrzymał trzecią lokatę w klasyfikacji generalnej całego cyklu. Dokonał tego jako najmłodszy kierowca w historii Porsche Sports Cup, a do tego jako debiutant.

GRATULUJEMY KAROLOWI i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy, że mimo wielu obowiązków zajechał pod naszą szkołę.


 


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza