Szkoła Podstawowa

11 listopada wzięliśmy udział w uroczystościach parafialno-gminnych z okazji 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. O godzinie 12.00 była Msza Święta poprzedzona występem patriotycznym naszych uczniów. Po Mszy Świętej uroczyste podniesienie flagi państwowej, następnie składanie wieńców pod pomnikiem przy urzędzie gminy.

O godz. 15.30 rozpoczęły się dalsze uroczystości - Marsz Niepodległości na Wzgórze "Polak".

 


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza