Szkoła Podstawowa

W miniony czwartek, tj. 15 września w naszej szkole gościł p. Maurycy Polaski - aktor, artysta sceny kabaretowej, autor wierszy dla dzieci, entuzjasta poprawnej polszczyzny. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas II i III. Dzieci uczyły się jak poprawnie wymawiać głoski, dowiedziały się, co to są homonimy i jakie popełniamy najczęściej błędy językowe.

Gościa do naszej szkoły zaprosiły Panie z Gminnej Biblioteki Publicznej.

Dziękujemy!

 


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza