Szkoła Podstawowa

Dzień Piżamy w szkole, przedszkolu, to przede wszystkim dzień zwrócenia uwagi na zdrowie i empatię. Dlaczego piżama? - ponieważ to standardowe ubranie chorych dzieci. Nie myślimy o zdrowiu, kiedy jesteśmy zdrowi. Ale jak cenne jest zdrowie, poznajemy dopiero w chorobie. W ramach  akcji  "Dzień Piżamy" nasi wolontariusze przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na chore onkologicznie dzieci. Pomaganie jest super!


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza