Szkoła Podstawowa

Miłym akcentem  uroczystej akademii z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023  były słowa podziękowań i życzeń skierowanych do p. Lucyny Szozdy, która żegnała się dzisiaj ze szkołą, nauczycielami, uczniami i rodzicami, w związku z przejściem na emeryturę. Dzieci wyraziły wdzięczność za przekazaną im wiedzę, za spotkania na lekcjach i w kościele, za różne inicjatywy i wspólne modlitewne działania. Pani Lucyna Szozda również podziękowała za czas pracy, wsparcia, przeżyte chwile z dziećmi, nauczycielami, rodzicami i - jak się wyraziła – z „szeroką władzą”, poczynając od władz szkoły, gminy, parafii aż do samej kurii. Pani katechetka życzyła wszystkim dużo zdrowia i radości w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym, bo sama – jak powiedziała – zaczyna teraz wakacje.

 


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza