Szkoła Podstawowa

Konkursy matematyczne - Krzyżówki matematyczne | Szkoła Podstawowa im. Jana  Pawła II

Dnia 10 maja w naszej szkole odbył się już po raz szósty konkurs matematyczny Mistrz Krzyżówek. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV, V, VI, VII i VIII. Z matematycznymi hasłami w krzyżówkach zmagało się 20 uczniów.

Tytuły Mistrzów Krzyżówek zdobyli uczniowie: Jakub Zubala z klasy IV, Michalina Karp z klasy Va, Gabriela Grela   z klasy Vb, Dawid Charkot z klasy VI, Maja Furlepa z klasy VII i Piechnik Zuzanna z klasy VIII.  Mistrzom serdecznie gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

                                                                                                          Małgorzata Bondyra


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza