Szkoła Podstawowa

Przed świętami Bożego Narodzenia odbył się Szkolny Konkurs Familijny „Podaruj mi gwiazdkę”. Jego celem było nie tylko wykonanie bożonarodzeniowych gwiazdek, ale również  wspólna rodzinna zabawa.  Wpłynęło 29 prac. Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

I miejsce:

Paulina Wasąg kl. I, Maja Gozdecka kl. III, Gerard Pieczykolan kl. III, Aleksandra Zdunek kl. III, siostry Joanna i Julia Góra ( kl. III i VI), Monika Wasąg kl. V a, Joanna Kamińska kl. V b, Łucja Stańczyk kl. VII, bracia Miłosz, Mikołaj i Franciszek Rogowie ( kl. IV, VII, przedszkole);

II miejsce:

Anna Mróz kl. III, Adam Radawiec kl. II,  Ksawery Osmulski kl. III, Bartosz Osmulski kl. 0, Wojciech Sitarz kl. III, Bartłomiej Róg kl. III, Kamil Marzec kl. VI, rodzeństwo Igor i Gabriela Kimakowie ( kl. IV i kl. VII),Wiktoria Marczak kl. VII;

III miejsce:

Dawid Górniak kl.I, Aleksandra Wujec kl. I, Jagoda Olczyk kl. I, rodzeństwo Zuzanna i Jan Janiszowie (kl. II i kl. I), Aleksandra Szponar kl. III, Gabriela Grela kl. V b, Wiktor Kozyra kl. V a.

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za piękne prace.


 Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza