Szkoła Podstawowa

23 listopada w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu odbyło się uroczyste podsumowanie Regionalnego Konkursu Plastycznego "Kosmiczna przygoda". Dyrektor biblioteki dr Dorota Mach powitała przybyłych uczniów oraz ich rodziców i nauczycieli. Podkreśliła wysoki poziom oraz dużą ilość nadesłanych prac. Podziękowała wszystkim uczestnikom konkursu, a 17 laureatom wręczyła nagrody i wyróżnienia.

Wśród nagrodzonych był Jakub Zubala – nasz czwartoklasista. Gratulacje! Serdeczne podziękowania dla Pani Marioli, mamy Kuby, za dowiezienie syna na uroczystość.

 


                 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza