Szkoła Podstawowa

Dnia 11 października 2021 roku uczniowie klasy Va wraz z opiekunami p. Anną Belczarz i p. Anetą Zalewą odwiedzili Park Trampolin w Zamościu. Dzieci (zaopatrzone w doskonały humor) miały okazję poskakać, pobawić się, pojeździć na pontonach i pośmiać się do woli. Sympatyczni instruktorzy zapoznali uczniów z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa i tajnikami akrobacji na trampolinach. Po wstępnej rozgrzewce dzieci przystąpiły do zabawy. Skokom, podskokom, saltom, przewrotkom nie było końca. Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni, rozgrzani i roześmiani  bezpiecznie wrócili do szkoły. 

 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza