Szkoła Podstawowa

W tym roku przypada dwusetna rocznica urodzin wielkiego romantycznego poety , Cypriana Kamila Norwida. To dobra okazja,  by przybliżyć jego wspaniałą, choć trudną poezję.  Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol zorganizowała konkurs recytatorski poświęcony twórczości Norwida, w którym udział wzięli uczniowie klas IV, V i VI. 15 młodych recytatorów stanęło  p rzed nie lada wyzwaniem i wszyscy poradzili sobie bardzo dobrze. Jury w składzie: p. Magdalena Marzec - dyrektor Biblioteki Publicznej, p. Ewa Zajmała - animator kultury i p. Barbara Słupska - nasza emerytowana bibliotekarka szkolna, przyznało następujące miejsca:

I miejsce - Szymon Marzec - kl. VI

II miejsce -Marlena Godzisz -kl. VI 

III miejsce-  Aleksandra Wasylik - kl. Va 

wyróżnienie-   Natalia Kukiełka-  kl. VI

Serdecznie gratulujemy.Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza