Szkoła Podstawowa

1 października uczniowie klasy Vb wraz z wychowawcą p. K. Pułapą i p. A. Zalewą wybrali się do Parku Trampolin w Zamościu. Na miejscu instruktor Michał poprowadził rozgrzewkę ogólnorozwojową, przygotowującą do dalszych zabaw na trampolinach. Po dwu godzinach spędzonych na podskokach oraz saltach głodne towarzystwo udało się na małe co nieco. Posileni, w dobrych nastrojach, choć zmęczeni, wszyscy bezpiecznie wrócili do szkoły.

 

 


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza