Szkoła Podstawowa

Szkolne Koło Caritas oraz wolontariusze z klasy 7 organizują sprzedaż serduszek, z których dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację i zakup sprzętu ortopedycznego dla Jakuba Osucha z Aleksandrowa, ucznia Szkoły Podstawowej nr 3 w Biłgoraju.

19 lipca Kuba przeszedł operację odbarczenia szczytowo- potylicznego. Zabieg, który miał dać mu ulgę i lepsze funkcjonowanie, zamienił się w straszną rodzinną tragedię. Kuba ma sparaliżowane ręce i nogi, doszło także do niewydolności oddechowej.

Akcja w naszej szkole odbędzie się w dniach 14-17 września 2021roku.

Szkolne Koło Caritas


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza