Szkoła Podstawowa

Z dniem 31 sierpnia przeszła na emeryturę pani Basia Słupska, nasza szkolna bibliotekarka. Wraz z Panią Basią na emeryturę udała się część historii i życia naszej szkoły, część jej klimatu, który tworzyła w szkolnej bibliotece, część atmosfery szkoły i kultury pracy.

Anthony Robbins powiedział kiedyś: "Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia – prawdziwego poczucia spełnienia.” Te słowa odnoszą się w pełni do pani Słupskiej. Jesteśmy wdzięczni losowi, że mogliśmy z nią pracować, doświadczyć jej ciepła  i bezinteresowności. Dziękujemy za tysiące wypisanych kart bibliotecznych, tysiące wypożyczonych książek, setki lekcji bibliotecznych, zastępstw, dziękujemy za czas, który poświęciła, nawet wtedy, gdy go nie było…

Dziękując z całego serca za wiele lat pracy, życzymy, by rozpoczynając nowy rozdział swojego życia, wyczytała  z niego jak najwięcej,  by chwytała chwile pełne cudownych brzmień i kształtów, aby wreszcie robiła to, co lubi i to, na co do tej pory nie miała czasu albo odwagi,  by cieszyła  się każdym spacerem z Mańkiem ( ukochany pies Pani Basi), by dbała o siebie, odczuwała radość życia i spełnienie.

Pani Basiu, dziękujemy i prosimy, niech Pani o nas nie zapomina!


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza