Szkoła Podstawowa

1 IX to pierwszy dzień nowego roku szkolnego dla uczniów w całej Polsce. Jak co roku, tak i tym razem rozpoczęliśmy go w Imię Boże w kościele parafialnym o godzinie 8.00 uroczystą Mszą Świętą, którą sprawował Ksiądz Proboszcz Antoni Gębala.

            Następnie udaliśmy się do szkoły na dalsze uroczystości. Spotkanie na sali gimnastycznej rozpoczęło się od krótkiej akademii w wykonaniu uczniów klasy Va i Vb oraz odśpiewania hymnu szkoły. Nad przebiegiem występu piątoklasistów czuwali wychowawcy klas piątych przy współpracy z Panią Dorotą Dobosz i Panią Joanną Wszołą. Następnie głos zabrała Dyrektor szkoły – Pani Danuta Mazur, która powitała Wójta Gminy Tereszpol – Pana Jacka Pawluka, zebranych nauczycieli, wychowawców i uczniów. Dyrektor szczególnie serdecznie powitała tych, którzy po wakacjach przybyli do naszej szkoły jako nowi uczniowie i będą się uczyć razem z nami. Pani Dyrektor życzyła wszystkim zdrowia i abyśmy cieszyli się swoją obecnością, zdobywając wiedzę na miarę swoich możliwości. Przypomniała także zebranym o obowiązujących procedurach covidowych i zasadach bezpieczeństwa w szkole i poza nią.

            Następnie uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.


 

{}

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza