Szkoła Podstawowa

Znalezione obrazy dla zapytania: synapsik

Uczniowie z klasy I-III brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym SYNAPSIK MEN. Test zawierał treści z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej oraz zadania z języka angielskiego. Koordynatorem konkursu szkolnego była pani Małgorzata Skiba.

Konkurs cieszy się wielkim zainteresowaniem. Aż 18 uczestników rozwiązywało konkursowe zadania, osiągając wysokie wyniki.

Uczniowie, którzy najlepiej poradzili sobie z zadaniami i otrzymali wynik powyżej 90% zostali Laureatami. Byli to:. Antoni S. z kl. I, Przemysław M. z kl. I, Kacper L. z kl. II, Lena K. z kl. II, Aleksandra Sz. z kl. II, Dominik Z. z kl. II, Maja G. z kl. II, Jagoda Cz. z kl. II, Dawid B. z kl. III i Jakub Ch. z kl. III. Bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniami również uczniowie, którzy otrzymali wynik ponad 80%. Są to: Adam R. z kl. I i Aleksandra Z. z kl. II.

 Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem p. Teresy Sobaszek, p. Ireny Gromadzkiej, p. Ewy Skrzypy i p. Małgorzaty Skiby.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom.

 Ogłoszono kolejną edycję konkursu SYNAPSIK, odbędzie się na wiosnę. Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów z klasy I, II i III.

  

 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza