Szkoła Podstawowa

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Od poniedziałku 18 stycznia kl. I-III wracają do szkoły! To dobra wiadomość, bo wszyscy chyba mamy już dość nauki przez internet. Pobyt w szkole musi być bezpieczny i dlatego musimy się wszyscy dostosować do zasad, które pozwolą nam takie bezpieczeństwo zapewnić. W zakładce BHP w czasie COVID-19 umieszczamy obowiązujące w szkole procedury opracowane na podstawie wytycznych MEiN, MZ i GIS. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

Czekamy na Was w poniedziałek!  


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza