Szkoła Podstawowa

Życzenia Bożonarodzeniowe | Dom Pogodnej Jesieni w Tuchowie

Święta Narodzenia Pańskiego  zawsze są okazją do zadumy i refleksji. Spotkania w rodzinnym gronie, kolędy, tradycje, opłatek  sprawiają że na chwilę się zatrzymujemy, składamy sobie życzenia, wspominamy, uśmiechamy się do siebie, czujemy ciepło i patrzymy  z  ufnością w przyszłość. 

Te święta będą wyjątkowe, bo świat znalazł się w trudnym momencie. 

Na ten niezwykły czas i cały następny rok życzymy spokoju, zdrowia i ciepła rodzinnego. Niech Bóg Wam błogosławi, niech przyjdzie  na świat, niech zapełni  serca wiarą, miłością i nadzieją, niech wspomaga w realizacji planów zawodowych i osobistych, niech towarzyszy w kontaktach z drugim człowiekiem, niech zamieszka między nami.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza