Szkoła Podstawowa

W dniu 10.10.2020 r. odbyła się uroczystość włączenia 32 kandydatów na ministrantów, w poczet Liturgicznej Służby Ołtarza. Kandydaci przez rok uczestniczyli w spotkaniach formacyjnych, organizowanych przez swego opiekuna. Do zaszczytnej posługi zostali dopuszczeni w XX Dzień Papieski. "Niech pamięć o Janie Pawle II sprawi, by byli, żywym pomnikiem nauczania papieskiego w codzienności"-  mówił ks. Arkadiusz Jakubczak opiekun L.S.O.


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza