Szkoła Podstawowa

W związku z przedłużającym się okresem pandemii zmieniona została formuła Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur 2020”. Przeprowadzony będzie zdalnie za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl. Oznacza to, że każdy uczestnik konkursu będzie mógł rozwiązywać zadania dostępne na platformie z poziomu swojego komputera domowego, ewentualnie tabletu czy telefonu, o ile będzie on połączony z Internetem. Z naszej szkoły, do zmagań przystąpi 26 uczniów. 25 i 26 maja zostanie przeprowadzona sesja konkursu próbnego. Konkurs właściwy odbywać się będzie w dniach:
2.06 – klasa VII i VIII – kategoria Kadet
3.06 – klasa V – kategoria Beniamin
4.06 – klasa III i IV – kategoria Maluch
5.06 – klasa II – kategoria Żaczek

Wszystkie informacje na temat konkursu oraz instrukcje logowania zostały wysłane drogą mailową do wszystkich uczniów biorących udział.

Pozdrawiam

Szkolny Koordynator Konkursu Matematycznego „Kangur”
Ryszard Skrzypa


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza