Szkoła Podstawowa

Uczniowie klas IV-VI odpowiedzieli na apel szkolnych polonistek i - bawiąc się słowem - uczcili setną rocznicę urodzin Jana Pawła II, tworząc rymowanki o Naszym Patronie i życzenia dla szkoły.

Autorzy prac: kl. IV:Iga Mielnik, Marlena Godzisz, Wiktoria Kimak, Hania Bury, Dominika Łuczak,Julka Glina, Szymon Bielak, Bartek Rawiak, Mateusz Mich; kl.V: Mikołaj Róg, Julian Litwin, Aleksandra Łata; kl. VI: Jolanta Pieczykolan, Oliwia Róg, Mateusz Kurzyński,Bartosz Tutis, Miłosz Borsuk; kl. VII: Magdalena Łuczak,Katarzyna Popko, Karina Gozdecka, Aleksandra Szeptuch z siostrą Mileną; kl. VIII: Hanna Brodziak, Ewelina Marczak, Mateusz Dziura oraz absolwentka szkoły - Karolina Pieczykolan, siostra Michała z kl.VI, obecnie studentka.

Zapraszamy do galerii.


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza