Szkoła Podstawowa

We wtorek, 26 listopada edukatorki z Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych o/w Zamościu  przeprowadziły w kl. II i III lekcje z edukacji środowiskowej. Przygotowane przez nie prezentacje pokazywały warstwową budowę lasu oraz różne gatunki roślin i zwierząt. Panie mówiły o tym co to jest drzewo, jakie gatunki możemy spotkać na Roztoczu,  kiedy drzewo może zostać pomnikiem przyrody. W części warsztatowej spotkania dzieci mogły układać i dopasowywać do liści drzew i krzewów ich owoce. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali zakładki do książek o tematyce przyrodniczej.

 


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza