Szkoła Podstawowa

28 listopada w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju posumowano konkurs plastyczny pod hasłem "Co spalamy, to wdychamy". Konkurs zorganizowany był przez Wydział Ochrony Środowiska i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Biłgoraju. Na konkurs wpłynęło kilkaset prac. Jesteśmy niezwykle dumni, że w kategorii 11-15 lat Wiktoria Mazurek kl. VII  zajęła I  a Karina Gozdecka kl. VII - II miejsce. Gratulujemy!

Dziękujemy p. Agnieszce Wujec - cioci Wiktorii, za dowiezienie uczennic do Biłgoraja oraz p Joannie Wszole za opiekę podczas uroczystości


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza