Szkoła Podstawowa

Po raz kolejny spotkał nas wielki zaszczyt. Otrzymaliśmy  list od Pana Prezydenta Andrzeja Dudy z podziękowaniami za udział w akcji Narodowe Czytanie. Takie ciepłe słowa Pan Prezydent skierował do wszystkich szkół biorących udział w tym wspaniałym przedsięwzięciu. Do listu dołączony został upominek - okolicznościowy egzemplarz "Nowel polskich" z dedykacją i autografem Pani Prezydentowej Agaty Kornhauser-Dudy.


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza