Szkoła Podstawowa

28 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa. Po raz pierwszy były to andrzejki ze świętymi pod hasłem "Święty Andrzej i jego banda". Zanim rozpoczęła się typowa dyskoteka uczniowie klas V i VII zaprezentowali nam ciekawostki o świętych, a następnie odbył się turniej wiedzy o trójce polskich świętych - królowej Jadwidze, siostrze Faustynie Kowalskiej i Andrzeju Boboli - przygotowany przez uczniów klasy IV i VI uczęszczających na zajęcia kreatywne. Na koniec tej części wybrano najlepiej przebranych uczniów. Zwyciężyli: Mikołaj Róg z kl. V jako święty biskup Mikołaj, Kacper Solak z kl. III a  jako św . Franciszek, Wiktoria Marczak z kl. V - Matka Teresa z Kalkuty, Miłosz Róg z kl. II - ks. Jerzy Popiełuszko oraz p. Dorota Dobosz przebrana za św. Piotra - rybaka.

Cały czas czynna była również andrzejkowa kawiarenka, która serwowała ciasta i herbatę. Słodkości przygotowali niezawodni jak zwykle rodzice.Dochód ze sprzedaży andrzejkowych pyszności zostanie przekazany na działalność ministrantów i grupy młodzieżowej.

Pomysłodawcom,  ks. A. Jakubczakowi oraz wszystkim nauczycielom, którzy zajęli się organizacją i pilnowaniem bezpieczeństwa i porządku serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy też panu wójtowi Jackowi Pawlukowi za pomoc w ustawieniu sprzętu nagłośniającego.Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza