Szkoła Podstawowa

26 listopada ośmioro naszych uczniów stanowiących dwie drużyny czteroosobowe uczestniczyło w Mistrzostwach Powiatu Biłgorajskiego w szachach. Rozgrywki odbywały się w Biszczy. W zmaganiach brało udział 15 drużyn z terenu powiatu. Nie było łatwo. Nasza ekipa zajęła VI miejsce, z czego bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy.

Naszą ekipę stanowili  następujący uczniowie: Dawid Brzozowski i Jakub Chmura z kl. II, Michalina Karp i Wiktor Radawiec z kl. III a,  Oliwia Marzec, Szymon Marzec  i Laura Wujec z kl. IV oraz Aleksandra Łata z kl. V.

 Dziękujemy nauczycielom, którzy uczą obecnie lub uczyli w przeszłości uczniów gry w szachy, jak też samym uczniom, którzy ćwiczą umiejętności szachowe w domu.

Opiekę nad uczniami sprawowała pani Lucyna Szozda.

                                                                                                                Lucyna SzozdaKontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza